Kontakt oss

Harstad

Kontoradresse: Margrethe Jørgensens vei 1A, 9406 Harstad

Postadresse: Postboks 594, 9486 Harstad

Telefon: 77 01 61 00

E-post:  harstad@averdi.no

Narvik

Kontoradresse: Frydenlundgt. 4, 2.etg, 8516 Narvik

Postadresse: Postboks 666, 8508 Narvik

Telefon: 76 96 50 90

E-post: narvik@averdi.no

Karasjok

Kontoradresse: Juhana Rasttus Geaidnu 2, 9735 Karasjok

Postadresse: Postboks 6, 9735 Karasjok

Telefon: 78 46 61 16

e-post: karasjok@averdi.no

 

Kontaktskjema Harstad

Fyll ut skjema og du vil bli kontaktet.

Navn *

E-post

Telefon / Mobil *

Melding *

Felt merked med * er påkrevd.

Kontaktskjema Karasjok

Navn *

E-post

Telefon / Mobil *

Melding *

Felt merked med * er påkrevd.

Kontaktskjema Narvik

Fyll ut skjema og du vil bli kontaktet.

Navn *

E-post

Telefon / Mobil *

Melding *

Felt merked med * er påkrevd.

Medarbeidere Harstad

Bjørn Harald Berg

Daglig leder / Autorisert regnskapsfører
Telefon: 90 77 91 63
e-post

Aud Bergland

Regnskapsfører
Telefon: 96 09 12 29
aud.bergland@averdi.no

Sverre Eilertsen

Regnskapsfører
Telefon: 96 09 12 45
sverre.eilertsen@averdi.no

Bjørn Ellefsen

Regnskapsfører
Telefon: 96 09 12 30
bjorn.ellefsen@averdi.no

Vibeke Eriksen

Autorisert regnskapsfører
Telefon: 96 09 12 46
vibeke.eriksen@averdi.no

June Hagen

Lønnsansvarlig
Telefon: 96 09 12 35
june.hagen@averdi.no

Kristine Drechsler Hansen

Rådgiver / Autorisert regnskapsfører 
Telefon: 96 09 12 37
kristine.drechsler.hansen@averdi.no

Rigmor Hartviksen

Regnskapsfører 
Telefon: 96 09 12 42
rigmor.hartviksen@averdi.no

Susanne Helland

Regnskapsfører
Telefon: 96 09 12 44
susanne.helland@averdi.no

Ivar Iversen

Autorisert regnskapsfører
Telefon: 96 09 12 34
ivar.iversen@averdi.no

Kjell Dag Jørgensen

Regnskapsfører
Telefon: 96 09 12 36
kjell.dag.jorgensen@averdi.no

Randi Kringlebotten

Regnskapsfører
Telefon: 96 09 12 41
randi.kringlebotten@averdi.no

Liv Kristin Lauritzen

Autorisert regnskapsfører
Telefon: 97 57 58 43

liv.kristin.lauritzen@averdi.no

Laila Linaker

Organisasjonsrådgiver / Regnskapsfører
Telefon: 96 09 12 38
laila.linaker@averdi.no

Dag Lindstrøm

Autorisert regnskapsfører
Telefon: 96 09 12 31
dag.lindstrom@averdi.no

Stig-Are Nilsen

Rådgiver / Autorisert regnskapsfører
Telefon: 97 17 05 21

stig.are.nilsen@averdi.no

Marit Ramberg

Autorisert regnskapsfører
Telefon: 96 09 12 40
marit.ramberg@averdi.no

Mariann Skaanevik

IT-ansvarlig / Regnskapsfører
Telefon: 96 09 12 39
mariann.skaanevik@averdi.no

Grethe Strøm

Autorisert regnskapsfører
Telefon: 96 09 12 33
grethe.strom@averdi.no

Eva I. Tobiassen

Lønnsansvarlig
Telefon: 96 09 12 32
eva.tobiassen@averdi.no

Vibeke Tobiassen

Nestleder / Autorisert regnskapsfører
Telefon: 96 09 12 47
vibeke.tobiassen@averdi.no

Sigrid Gravem Torgersen

Autorisert regnskapsfører
Telefon: 96 09 12 43
sigrid.gravem.torgersen@averdi.no

Øyvor Mortensen

Regnskapsfører
Telefon: 96 09 12 48

epost

 

Medarbeidere Karasjok

Ingvald Laiti

Daglig leder / autorisert regnskapsfører
Telefon: 90 76 79 93
ingvald.laiti@averdi.no

Jan Atle Guttorm

Regnskapsfører
Telefon: 91 54 80 89
jan.atle.guttorm@averdi.no

Alida Norvang

Regnskapsfører
Telefon: 48 05 23 29
alida.norvang@averdi.no

Elin Holmgren

Autorisert regnskapsfører
Telefon: 48 02 32 65
elin.holmgren@averdi.no

Katarina Påve Gaup

Rådgiver / regnskapsfører
Telefon: 48 05 16 72
katarina.gaup@averdi.no

 

Medarbeidere Narvik

Ketil Bonsaksen

Siviløkonom, autorisert regnskapsfører, daglig leder
Telefon: 76 96 50 95. Mobil: 928 65 095
ketil.bonsaksen@averdi.no

Sven-Erik Anthonsen

Senior rådgiver, regnskapsfører
Telefon: 76 96 50 88. Mobil: 928 65 092
sven-erik.anthonsen@averdi.no

Junn Mari Nilsen

Regnskapsfører
Telefon: 76 96 50 92. Mobil: 416 80 805
junn.mari.nilsen@averdi.no

Helfrid Nikolasien

Regnskapsfører
Telefon: 76 96 50 91. Mobil: 928 65 091
helfrid.nikolaisen@averdi.no

Nils Karstein Kristiansen

Siviløkonom, regnskapsfører
Telefon: 76 96 50 89. Mobil: 480 46 618
nils.karstein.kristiansen@averdi.no

Gunn Sissel Chaffour

Regnskapsfører
Telefon: 76 96 50 87. Mobil: 472 34 159
gunn.sissel.chauffor@averdi.no

Anne Lise Framvik

Regnskapsfører
(Hun er for tiden i permisjon)
Telefon: 76 96 50 93. Mobil: 994 57 914
anne.lise.framvik@averdi.no